Belangrijk

Contact

Schöne Edelmetaal B.V.
Meeuwenlaan 88
1021 JK Amsterdam
Postbus 37150
1030 AD Amsterdam
Tel :  +31 20 435 02 22
Fax : +31 20 435 02 20
KVK : 33011788

Account Manager Sales
Naveed Shah
Telefoon                                     +31 20 435 22 56
Mobiel                                        +31 6 308 922 56 
E-mail                                        naveed.shah@eu.umicore.com

Klantadviseur voor de Belgische markt
Hilde Buytaert
Mobiel                                       +32 471 70 92 32
E-mail                                       Hilde.Buytaert@eu.umicore.com

Edelmetaalhandel
Eddy Spaaij en Naveed Shah
Telefoon                                    +31 20 435 22 56
Fax                                           +31 20 421 50 40
E-mail                                       edelmetaalhandel@eu.umicore.com

Recycling
Eddy Spaaij en Mariëtta van den Wijngaart
Mariëtta van den Wijngaart        +31 20 435 22 60
Fax                                          +31 20 435 02 20
E-mail                                      recycling@eu.umicore.com

Halffabrikaten en Fournituren
Debbie Dekker en Mariëtta van den Wijngaart
Debbie Dekker                          +31 20 435 02 25
Mariëtta van den Wijngaart        +31 20 435 22 60
Fax                                          +31 20 420 98 42
E-mail Halffabrikaten                 halffabrikaten@eu.umicore.com
E-mail Fournituren                     fournituren@eu.umicore.com

Industrie, Galvano

Gerrit Eriks en Eddy Spaaij
Telefoon                                    +31 20 435 22 63
Fax                                           +31 20 420 98 42
E-mail                                       industrie@eu.umicore.com