Contact

Schöne Edelmetaal B.V.
Meeuwenlaan 88
1021 JK Amsterdam
Postbus 37150
1030 AD Amsterdam
Tel : +31 20 435 02 22
Fax : +31 20 435 02 20
KVK : 33011788

Account Manager Industrie en Galvano
Ron Davids
Telefoon           +31 20 435 22 61
Fax                  +31 20 435 02 20
E-mail              ron.davids@eu.umicore.com

Account Manager Halffabrikaten en Fournituren 
Dave Smeels
Telefoon            +31 20 435 22 59 
Mobiel               +31 6 238 519 93
E-mail                dave.smeels@eu.umicore.com

Klantadviseur voor de Belgische markt
Hilde Buytaert
Mobiel               +32 471 70 92 32
E-mail                Hilde.Buytaert@eu.umicore.com

Edelmetaalhandel
Eddy Spaaij en Mona Hansen
Telefoon           +31 20 435 22 56
Fax                  +31 20 421 50 40
E-mail              edelmetaalhandel@eu.umicore.com

Recycling
Ellen Bruyn
Ellen Bruyn        +31 20 435 22 64
Fax                   +31 20 435 02 20
E-mail               recycling@eu.umicore.com

Halffabrikaten en Fournituren
Deirdre Groen en Mariëtta van den Wijngaart
Deirdre Groen                          +31 20 435 02 25
Mariëtta van den Wijngaart        +31 20 435 22 60
Fax                                          +31 20 420 98 42
E-mail Halffabrikaten                halffabrikaten@eu.umicore.com
E-mail Fournituren                    fournituren@eu.umicore.com

Industrie, Galvano en Rondellen
Leida L'Homme
Telefoon           +31 20 435 22 63
Fax                  +31 20 435 02 20
E-mail              industrie@eu.umicore.com

Brazetec
Ellen Bruyn
Telefoon           +31 20 435 22 64
Fax                  +31 20 435 02 20
E-mail              brazetec@eu.umicore.com